Bezplatná právní poradna

Bezplatná právní poradna online zdarma Vám nabízí možnost zkusit vyřešit Váš jednodušší dotaz z kterékoli oblasti práva online formou.


 

Ke vkládanému dotazu, prosím, uveďtě do kolonek jeho název, celé své jméno a příjmení a platnou emailovou adresu.

Pravidla bezplatné právní poradny online zdarma naleznete v tomto našem článku: JAK FUNGUJE BEZPLATNA PRAVNI PORADNA?

V případě složitějšího dotazu nás můžete zkusit výjimečně kontaktovat na poradna@pravni-rady.eu.

 Z kapacitních důvodů si vyhrazumeme právo smazat dotaz, na který nestihneme zodpovědět do jednoho měsíce od jeho vložení.

Prosíme proto o případnou kontrolu a v případě smazání dotazu z kapacitních důvodů je třeba vložit Váš dotaz znovu.

Děkujeme.

Vaše www.pravni-rady.eu

Napsat novou zprávu

Vyřešte příklad: 10 plus 6 se rovná

Petr Hackel: exekuce

Dobrý den.Přišel mi Exekuční příkaz,kde výše jistiny(dlužné
částky),je 0(nula) Kč,úroky z prodlení z této částky za dva roky 187
Kč a náklady na exekuci celkem 14.900 Kč.Je toto vůbec možné,mohu se
proti tomu nějak bránit?


středa 16. srpen 2017
Zdenka Dupejová: Dotaz ohledně reklamace
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, ohledně1/2 roční zaruky na skryté zavady na koupené auto v autobazaru. Auto mělo novou STK, a nesvílila mu zpatečková světla, zavada se našla,kterou musí zajistit servis a opravu bazar z 50procent zaplatí, ale byla děravá i klimatizace , ačkoliv mi do telefonu řekli že ji nekontrolovali a ve smlouvě to uvedené není.Mám narok i na uplatnění této opravy? Děkuji

středa 16. srpen 2017
jana kinterová: soudní řízení

DOBRÝ DEN PANE-NI ADVOKATE 

CHTĚLA BYCH POPROSIT O RADU ?

 

DNE 25.4.2017 JSEM PODALA ŽALOBU NA ZAMĚSTNAVATELE 

OHLEDNĚ KRADEŽÍ NA VYPLATACH A NEUZNANÍ PRACOVNÍHO URAZU  KDY NASLEDNĚ MĚ VYHODILY ZE ZAMĚSTNÁNÍ . 

DALE MĚ SOUD V MOSTĚ  VYZVAL K NAPRAVĚ K ODSTRANENÍ VAD COŽ JSEM SE POKUSILA JE ODSTRANIT SAMA , JELIKOŽ JSEM NEMĚLA NA PRAVNÍKA A ZDARMA MĚ NIKDO NECHTĚL ZASTUPOVAT A ANI JSEM NEVĚDĚLA ŽE V TÉ DOBĚ JE MOŽNO POŽADAT SOUD O SPROŠTĚNÍ POPLATKU A ZDARMA ZASTUPOVANÍ , V TÉ DOBĚ MĚ SOUD ANI NEINFORMOVAL ŽE JE MOŽNO TOTO UČINIT ČILY VYUŽÍT . 

DÁLE TEDY  JSEM TO ZASE PODALA DNE 6.5.2013 A ZASE OKRESNÍ SOUD V MOSTĚ CHTĚL ODSTRANIT VADY  A DÁLE ZASE JSEM PODALA 9.8.2013   NA OKRESNÍ SOUD V MOSTĚ, 

KDY NASLEDNĚ TO ZASLALY  NA OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 10  A SOUD OPĚT ZASE VYŽADOVAL ODSTRANENÍ VAD  KDY JSEM SE TEDY POKOUŠELA SAMA JE ODSTRANIT , KDY OPĚT PODOTÝKÁM ŽE   JSEM NEVĚDĚLA ŽE V TÉ DOBĚ JE MOŽNO POŽADAT SOUD O SPROŠTĚNÍ POPLATKU A ZDARMA ZASTUPOVANÍ ,  KDY SE TO NĚKOLIKRÁT OPAKOVALO  NA ODSTRANĚNÍ VAD ,  KDY PO SLEZE KONCEM ROKU 2014 - 2015  MĚ INFFORMOVALO MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI , JELIKOŽ JSEM SE NA NĚ OBRATILA SPROZBOU O POMOC , KDY MĚ INFORMOVALY   ŽE JE MOŽNO POŽADAT BEZPLATNĚ O ADVOKATA . 

TAK JSEM TO TEDY UČINILA  A POŽADALA OBVODBNÍ SOUD PRO PRAHU 10 O SPROŠTĚNÍ POPLATKU A PŘIDĚLENÍ ADVOKATA , KDY DNE V USNESENÍ 26 BŘEZNA MI SOUD PŘIDĚLIL ADVOKATA A NASLEDNĚ ODSTRANIL VADY  A  PROBLEM NASTAL A TO  ŽE SOUD MI ZDĚLIL ŽE  JE TO PROMLČENÉ .

 

A CHTĚLA BYCH SE TEDY ZEPTAT JESTLY SE TO DÁ BRAT JAKO PROMLČENÍ ? I PŘESTO ŽE  BYLA PODANA ŽALOBA ZA VČAS  A TO DNE 25.4.2013  , 6.5.2013  , 9.8.2013...  Z VADY .

KDY SI MYSLÍM ŽE BY SE TO MĚLO BRAT SPÍŠE V PRUTAŽNOSTI  NIKOLIV V PROMLČENÍ ALE NEJSEM SI JISTÁ . 

TAK BYCH VÁS CHTĚLA POPROSIT O INFORMACI . JESTLY SE SOUD MILÍ A JESTLY NĚCO ZANEDBALY.  JELIKOŽ DO DNĚŠNÍHO DNE 2017 SE POKOUŠÍM NEUSTALE ODVOLAVAT ALE NIKAM TO NEVEDE . 

 

DĚKUJU ZA KLADNÉ VYŘÍZENÍ    

JANA KINTEROVÁ   


úterý 15. srpen 2017
Renata: Spoluvlastnictvi nemovitosti

Dobry den.spolu s bratrem jsme spoluvlastniky nemovitosti nabyte dedivtvi ze zakona.nemovitost jsme pronajali a najemne chodilo na ucet bratra.ktery pote prijem zdanoval.jak se dozvim jak zdanoval i muj prijem.kdyz mi nechce toto ukazat?napsal mi jakesi vyfakturovani.kde neni ani zrejme jaka castka a kolika procenty se danila a tim je pro nej vse ukoncene.ma na takove jednani pravo?dekuji za odpoved


pondělí 14. srpen 2017
Robin: Prodej vozu

Prodáváme vozidlo rok 99. Automobil je pojízdný ale ve stavu na náhradní díly,Bojím se aby kupující nemohl uplatňovat právo skryté závady. Dá se nějak udělat kupní smlouva aby kupující nemohl toto právo uplatnit a mi tím neměli problém ?Kupující měl možnost zkušební jízdy a vše mu bylo řečeno.


pondělí 14. srpen 2017
 

Dotazy z Bezplatné právní poradny

    Reklama