Vymáhání pohledávek

Komplexní poradenství a servis v oblasti pohledávek, jakýchkoliv dluhů a peněžitých nároků na základě neuhrazených faktur, smluv a kupříkladu i směnek. Speciální trojstupňový postup vymáhání dluhů je naším osvědčeným a Vámi vyzkoušeným úspěšným principem k vymožení Vašich peněz.

 

Každý z Vás se jistě již dostal v životě do určité situace, na jejímž konci byl nárok spojený s určitým peněžitým plněním od dlužníka. Každý z Vás je někdy v postavení věřitele. Právě pro Vás je připraveno celé naše nové oddělení vymáhání pohledávek. Ať už se jedná o malý úvěr, který jste jako fyzická osoba poskytla známému, který nakonec nechce vracet či osoba právnická a máte pohledávky po splatnosti v řádech stovek tisíc korun.

 

Pro každého z Vás je připraveno individuální řešení šité na míru přesně každému klientu zvláště. Jediné, co je vždy stejné je náš přístup, tedy individualizace plánu na konkrétní kauzu s jasným tahem na branku s využitím osvědčeného principu.

 

Tento náš osvědčený trojstupňový princip je úspěšný právě proto, že je pouze třístupňový a zejména v době krize vykazuje extrémně zvýšenou úspěšnost.

 

Vymáhání pohledávek a různých dluhů si na trhu uzurpuje mnoho společností jako oblast svého zájmu, avšak pouze málo z nich dokáže z minima vytěžit maximum za přiměřené finanční náklady. A přesně to je Vám nyní k dispozici.

 

Pokud máte tedy zájem, aby se oddělení vymáhání pohledávek portálu www.pravni-rady.eu stalo Vaším partnerem, tak nás neváhejte pro bližší informace kontaktovat.

 

Vaše www.pravni-rady.eu

V případě dotazů se obraťte na naši Bezplatnou právní online poradnu

Dotazy z Bezplatné právní poradny

    Reklama